Bezpłatne konsultacje

logo autyzm


Jeżeli obawiasz się, że Twoje dziecko ma autyzm ….

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje prowadzone przez specjalistów z dziedziny psychologii zajmujących się diagnozą i terapią dzieci z zaburzeniami rozwojowymi.

Kontakt pod numerem telefonu: 55/232 74 50

lub  e-mail:

natalia.jung@spor-t.pl

elwira.giesek@spor-t.pl

więcej informacji na naszej stronie pod adresem: www.spor-t.pl w zakładce E-Usługi Wstępne badanie.

Więcej

Dostęp do świadczeń zdrowotnych dla osób otyłych

Mając na względzie prawo pacjenta do świadczeń zdrowotnych oraz prawo do informacji, o których mowa w art. 6 – 8 oraz 10 ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, w załączniku poniżej przedstawiamy wykaz placówek w województwie warmińsko – mazurskim, które mogą udzielić świadczeń pacjentom chorującym na otyłość III stopnia.

WYKAZ

Jednocześnie informujemy, że pełny wykaz placówek medycznych oraz dostępnych w nich świadczeń zdrowotnych dla osób otyłych został zamieszczony na stronie www.bpp.gov.pl

Więcej

Szanowni pacjenci,

Serdecznie zachęcamy  do korzystania z E – USŁUG, które umożliwią Państwu  zapoznanie się z godzinami pracy  administracji i poszczególnych gabinetów  oraz kwalifikacjami personelu zatrudnionego w Ośrodku (ADMINISTRACJA, PERSONEL).

Ponadto znajdą Państwo dane kontaktowe  do Ośrodka , w tym adresy e-mail wszystkich pracowników ( KONTAKTY,  PRZEKAŻ WIADOMOŚĆ TERAPEUCIE).

Uruchomiliśmy także usługę  E- REJESTRACJA, która umożliwia zarejestrowanie  dziecka do poradni specjalistycznych przez internet.

Dzięki zakładkom FORMULARZE, WSTĘPNE BADANIE mogą Państwo w warunkach domowych wypełnić dokumenty i ocenić umiejętności psychomotoryczne dziecka.

Proponujemy także zapoznać się z możliwościami  prowadzenia  za pomocą internetu ćwiczeń ...

Więcej

Ruszyła nowa strona

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną, gdzie znajdą Państwo wiele ciekawych i ważnych informacji.

DSC01021

 

Więcej